Banksolvabiliteit en bankrechtsvorm

H.W.J. Bosman

Research output: Contribution to journalArticleProfessional

182 Downloads (Pure)
Original languageDutch
Pages (from-to)213-219
Number of pages7
JournalMaandschrift Economie
Volume39
Issue number5
Publication statusPublished - 1975

Cite this

Bosman, H. W. J. (1975). Banksolvabiliteit en bankrechtsvorm. Maandschrift Economie, 39(5), 213-219.
Bosman, H.W.J. / Banksolvabiliteit en bankrechtsvorm. In: Maandschrift Economie. 1975 ; Vol. 39, No. 5. pp. 213-219.
@article{9fbaaf4349dd475c9b0ea23d73383aa3,
title = "Banksolvabiliteit en bankrechtsvorm",
author = "H.W.J. Bosman",
year = "1975",
language = "Dutch",
volume = "39",
pages = "213--219",
journal = "Maandschrift economie : tijdschrift voor algemeen economische, bedrijfseconomische en sociale vraagstukken",
issn = "0013-0486",
number = "5",

}

Bosman, HWJ 1975, 'Banksolvabiliteit en bankrechtsvorm', Maandschrift Economie, vol. 39, no. 5, pp. 213-219.

Banksolvabiliteit en bankrechtsvorm. / Bosman, H.W.J.

In: Maandschrift Economie, Vol. 39, No. 5, 1975, p. 213-219.

Research output: Contribution to journalArticleProfessional

TY - JOUR

T1 - Banksolvabiliteit en bankrechtsvorm

AU - Bosman, H.W.J.

PY - 1975

Y1 - 1975

M3 - Article

VL - 39

SP - 213

EP - 219

JO - Maandschrift economie : tijdschrift voor algemeen economische, bedrijfseconomische en sociale vraagstukken

JF - Maandschrift economie : tijdschrift voor algemeen economische, bedrijfseconomische en sociale vraagstukken

SN - 0013-0486

IS - 5

ER -