Betalingsbalansproblemen en internationale liquiditeiten

H.W.J. Bosman

Research output: Contribution to journalArticleProfessional

205 Downloads (Pure)
Original languageDutch
Pages (from-to)445-467
Number of pages23
JournalMaandschrift Economie
Volume28
Issue number10
Publication statusPublished - 1964

Cite this

Bosman, H.W.J. / Betalingsbalansproblemen en internationale liquiditeiten. In: Maandschrift Economie. 1964 ; Vol. 28, No. 10. pp. 445-467.
@article{9cc6d0185cda48de80055893b9108568,
title = "Betalingsbalansproblemen en internationale liquiditeiten",
author = "H.W.J. Bosman",
year = "1964",
language = "Dutch",
volume = "28",
pages = "445--467",
journal = "Maandschrift economie : tijdschrift voor algemeen economische, bedrijfseconomische en sociale vraagstukken",
issn = "0013-0486",
number = "10",

}

Bosman, HWJ 1964, 'Betalingsbalansproblemen en internationale liquiditeiten', Maandschrift Economie, vol. 28, no. 10, pp. 445-467.

Betalingsbalansproblemen en internationale liquiditeiten. / Bosman, H.W.J.

In: Maandschrift Economie, Vol. 28, No. 10, 1964, p. 445-467.

Research output: Contribution to journalArticleProfessional

TY - JOUR

T1 - Betalingsbalansproblemen en internationale liquiditeiten

AU - Bosman, H.W.J.

PY - 1964

Y1 - 1964

M3 - Article

VL - 28

SP - 445

EP - 467

JO - Maandschrift economie : tijdschrift voor algemeen economische, bedrijfseconomische en sociale vraagstukken

JF - Maandschrift economie : tijdschrift voor algemeen economische, bedrijfseconomische en sociale vraagstukken

SN - 0013-0486

IS - 10

ER -