De beperkte schuldenaftrek voor het recht van overgang

Research output: Contribution to journalArticleScientific

Original languageDutch
Pages (from-to)341-346
JournalWeekblad voor fiscaal recht
Volume138
Issue number6804
Publication statusPublished - 2009

Cite this

@article{6586dd7e0689452abf01295abb7f4e6c,
title = "De beperkte schuldenaftrek voor het recht van overgang",
author = "{van Vijfeijken}, I.J.F.A.",
year = "2009",
language = "Dutch",
volume = "138",
pages = "341--346",
journal = "Weekblad voor fiscaal recht",
issn = "0043-1796",
number = "6804",

}

De beperkte schuldenaftrek voor het recht van overgang. / van Vijfeijken, I.J.F.A.

In: Weekblad voor fiscaal recht, Vol. 138, No. 6804, 2009, p. 341-346.

Research output: Contribution to journalArticleScientific

TY - JOUR

T1 - De beperkte schuldenaftrek voor het recht van overgang

AU - van Vijfeijken, I.J.F.A.

PY - 2009

Y1 - 2009

M3 - Article

VL - 138

SP - 341

EP - 346

JO - Weekblad voor fiscaal recht

JF - Weekblad voor fiscaal recht

SN - 0043-1796

IS - 6804

ER -