Een nieuwe benadering van het vraagstuk van de multinationale ondernemingen

A.M.F. Smulders

Research output: Contribution to journalArticleProfessional

182 Downloads (Pure)
Original languageDutch
Pages (from-to)329-340
Number of pages12
JournalMaandschrift Economie
Volume41
Issue number7
Publication statusPublished - 1977

Cite this

@article{9f687365c9e14da6a684ecdbc0ac36d5,
title = "Een nieuwe benadering van het vraagstuk van de multinationale ondernemingen",
author = "A.M.F. Smulders",
year = "1977",
language = "Dutch",
volume = "41",
pages = "329--340",
journal = "Maandschrift economie : tijdschrift voor algemeen economische, bedrijfseconomische en sociale vraagstukken",
issn = "0013-0486",
number = "7",

}

Een nieuwe benadering van het vraagstuk van de multinationale ondernemingen. / Smulders, A.M.F.

In: Maandschrift Economie, Vol. 41, No. 7, 1977, p. 329-340.

Research output: Contribution to journalArticleProfessional

TY - JOUR

T1 - Een nieuwe benadering van het vraagstuk van de multinationale ondernemingen

AU - Smulders, A.M.F.

PY - 1977

Y1 - 1977

M3 - Article

VL - 41

SP - 329

EP - 340

JO - Maandschrift economie : tijdschrift voor algemeen economische, bedrijfseconomische en sociale vraagstukken

JF - Maandschrift economie : tijdschrift voor algemeen economische, bedrijfseconomische en sociale vraagstukken

SN - 0013-0486

IS - 7

ER -