kwalificatie van buitenlandse rechtsvormen

Research output: Contribution to journalArticleScientificpeer-review

Original languageDutch
Pages (from-to)573-582
JournalWeekblad voor fiscaal recht
Volume6621
Publication statusPublished - 2005

Cite this

@article{a785d9bb8363416baf77b663b616a901,
title = "kwalificatie van buitenlandse rechtsvormen",
author = "{van Kempen}, M.L.M.",
year = "2005",
language = "Dutch",
volume = "6621",
pages = "573--582",
journal = "Weekblad voor fiscaal recht",
issn = "0043-1796",

}

kwalificatie van buitenlandse rechtsvormen. / van Kempen, M.L.M.

In: Weekblad voor fiscaal recht, Vol. 6621, 2005, p. 573-582.

Research output: Contribution to journalArticleScientificpeer-review

TY - JOUR

T1 - kwalificatie van buitenlandse rechtsvormen

AU - van Kempen, M.L.M.

PY - 2005

Y1 - 2005

M3 - Article

VL - 6621

SP - 573

EP - 582

JO - Weekblad voor fiscaal recht

JF - Weekblad voor fiscaal recht

SN - 0043-1796

ER -