Naar een fiscale regeling voor inkomensderving

A.L. Bovenberg, P.J. Conneman

Research output: Contribution to journalArticleProfessional

Original languageDutch
Pages (from-to)711-719
JournalWeekblad voor fiscaal recht
Volume136
Issue number6726
Publication statusPublished - 2007

Cite this

Bovenberg, A.L. ; Conneman, P.J. / Naar een fiscale regeling voor inkomensderving. In: Weekblad voor fiscaal recht. 2007 ; Vol. 136, No. 6726. pp. 711-719.
@article{0ebef34b440b442487bd9f797f19305f,
title = "Naar een fiscale regeling voor inkomensderving",
author = "A.L. Bovenberg and P.J. Conneman",
year = "2007",
language = "Dutch",
volume = "136",
pages = "711--719",
journal = "Weekblad voor fiscaal recht",
issn = "0043-1796",
number = "6726",

}

Bovenberg, AL & Conneman, PJ 2007, 'Naar een fiscale regeling voor inkomensderving', Weekblad voor fiscaal recht, vol. 136, no. 6726, pp. 711-719.

Naar een fiscale regeling voor inkomensderving. / Bovenberg, A.L.; Conneman, P.J.

In: Weekblad voor fiscaal recht, Vol. 136, No. 6726, 2007, p. 711-719.

Research output: Contribution to journalArticleProfessional

TY - JOUR

T1 - Naar een fiscale regeling voor inkomensderving

AU - Bovenberg, A.L.

AU - Conneman, P.J.

PY - 2007

Y1 - 2007

M3 - Article

VL - 136

SP - 711

EP - 719

JO - Weekblad voor fiscaal recht

JF - Weekblad voor fiscaal recht

SN - 0043-1796

IS - 6726

ER -