Natuurlijke monopolies en maatschappelijke welvaart

    Research output: Contribution to journalArticleProfessional

    Original languageDutch
    Pages (from-to)57-77
    Number of pages21
    JournalTijdschrift voor Politieke Ekonomie
    Volume20
    Issue number2
    Publication statusPublished - 1997

    Cite this

    @article{6680e285b9cd457197e62375005b9995,
    title = "Natuurlijke monopolies en maatschappelijke welvaart",
    author = "H.R.J. Vollebergh",
    note = "Pagination: 21",
    year = "1997",
    language = "Dutch",
    volume = "20",
    pages = "57--77",
    journal = "Tijdschrift voor Politieke Ekonomie",
    issn = "0165-442X",
    number = "2",

    }

    Natuurlijke monopolies en maatschappelijke welvaart. / Vollebergh, H.R.J.

    In: Tijdschrift voor Politieke Ekonomie, Vol. 20, No. 2, 1997, p. 57-77.

    Research output: Contribution to journalArticleProfessional

    TY - JOUR

    T1 - Natuurlijke monopolies en maatschappelijke welvaart

    AU - Vollebergh, H.R.J.

    N1 - Pagination: 21

    PY - 1997

    Y1 - 1997

    M3 - Article

    VL - 20

    SP - 57

    EP - 77

    JO - Tijdschrift voor Politieke Ekonomie

    JF - Tijdschrift voor Politieke Ekonomie

    SN - 0165-442X

    IS - 2

    ER -