Reikwijdte van de publicatievrijstellingen voor middelgrote rechtspersonen

    Research output: Contribution to journalArticleProfessional

    Original languageDutch
    JournalTijdschrift voor Jaarrekeningenrecht
    Volume2009
    Issue number6
    Publication statusPublished - Dec 2009

    Cite this

    @article{bc3d9f7aabc54d9eaf98ea1fa9e30b00,
    title = "Reikwijdte van de publicatievrijstellingen voor middelgrote rechtspersonen",
    author = "Bart Kamp",
    year = "2009",
    month = "12",
    language = "Dutch",
    volume = "2009",
    journal = "Tijdschrift voor Jaarrekeningenrecht",
    issn = "1872-1362",
    number = "6",

    }

    Reikwijdte van de publicatievrijstellingen voor middelgrote rechtspersonen. / Kamp, Bart.

    In: Tijdschrift voor Jaarrekeningenrecht, Vol. 2009, No. 6, 12.2009.

    Research output: Contribution to journalArticleProfessional

    TY - JOUR

    T1 - Reikwijdte van de publicatievrijstellingen voor middelgrote rechtspersonen

    AU - Kamp, Bart

    PY - 2009/12

    Y1 - 2009/12

    M3 - Article

    VL - 2009

    JO - Tijdschrift voor Jaarrekeningenrecht

    JF - Tijdschrift voor Jaarrekeningenrecht

    SN - 1872-1362

    IS - 6

    ER -